ZAMÓWIENIA I PRODUKCJA:

Produkty z polaru z firmowym logo doskonale nadają się na praktyczną odzież dla pracowników lub oryginalny produkt reklamowy.

•    Oferujemy szeroką ofertę męskich i damskich modeli polarów, zestawów dla firm jak i kurtek przeciwdeszczowych 
•    Wszystkie modele mogą być wykonane w dowolnej kolorystyce wybranej przez klienta. Pełna kolorystyka polaru dostępna jest w zakładce: rodzaje polaru.
•    Przy większych zamówieniach istnieje możliwość modyfikacji wybranych modeli, wykonania lub dobrania specjalnych dodatków (np.: taśma firmowa z logo, lamówki, taśma odblaskowa, cięcie itp.) względem potrzeb Państwa firmy. 
•    Przy zamówieniach min 150 szt jesteśmy w stanie wykonać dowolny kolor polaru [Panton] według życzenia klienta
•    Oferujemy możliwość wykonania haftów – zamówienieminimalne: 15 szt
•    Zapewniamy szybkie terminy realizacji, wysoką jakość i trwałość użytkowania oraz nowoczesne wzornictwo.

LOGO & HAFT:

Oferujemy możliwość wykonania haftów (np. logo, znak firmowy) na naszych produktach. W celu opracowania haftu prosimy o przesłanie wizualizacji haftu w formatach: PDF, PDF w krzywych lub, COREL [CDR] w celu jego opracowania oraz wytycznych co do wielkosci, kolorów i miejsca haftu. 

TERMIN REALIZACJI: 

Termin realizacji jest zależny od wielkości, koloru i rodzaju zamówienia. Średni okres oczekiwania: 2-4 tygodnie od dnia wpłacenia zaliczki.

FORMY PŁATNOŚCI: 

Przy zamówieniach indywidualnych z haftem, zawsze na wstępie pobieramy 50% wartości zamówienia a dopiero później zaczynamy realizować zamówienie. Pozostała część wartości zamówienia wraz z ceną haftu jest już płacona w momencie odbioru. 

TRANSPORT: 

Odbiór własny w Łodzi lub przesyłka kurierska na koszt klienta.

Mamy nadzieję, ze nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, a nasze firmy nawiążą stałą i owocną współpracę.

Luxor