O NAS

Luxor to jedna z wiodących w kraju firm odzieżowych specjalizująca się w produkcji odzieży z polaru i odzieży outdooroej. Firma działa od 1989 roku i posiada 100% udziału kapitału polskiego. Cały proces produkcji od projektu poprzez uszycie i wykończenie wyrobów ma miejsce w Polsce.

Główną dewizą naszej firmy jest jakość. Sezonowo wprowadzamy do kolekcji nowe modele zaprojektowane z uwzględnieniem aktualnych trendów w modzie. Zastosowanie świetnej jakości materiałów w połączeniu z atrakcyjnym wzornictwem zapewnia  trwałość odzieży i najlepszy komfort jej użytkowania.

WYROBY LUXOR stworzone są dla osób ceniących wygodę i sportowy styl życia. Nasze wyroby adresujemy do kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży. 

Wyróżnia je oryginalny design i doskonałe wyczucie stylu. W stałej ofercie posiadamy kilkadziesiąt różnorodnych modeli bluz jak i spodni, kamizelek z polaru w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów. Od 2015 wzbogaciliśmy naszą kolekcję o kurtki przeciwdeszczowe oraz nowoczesne puchówki.

POLARY REKLAMOWE Z LOGO DLA FIRM 
Produkty z polaru z firmowym logo oraz kurtki przeciwdeszczowe doskonale nadają się na praktyczną odzież dla pracowników lub oryginalny produkt reklamowy. Oferujemy możliwość wybrania dowolnej gamy kolorystycznej według życzenia klienta jak i wykonania haftów na naszych wyrobach.

Jesteśmy otwarci na sugestie, potrzeby i wymagania naszych klientów.